ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Üyelik Hakkında

Outletpratik.com online mağazamıza üye olmak için Yeni Üyelik sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. 

Üyelik İptali 

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizden tarafımıza (info@outletpratik.com) talebinizi iletmelisiniz. 

Aşağıdaki durumlarda üyelik iptal edilemez;

1 – Üye son verdiği sipariş üzerinden 90 gün geçmemişse, 

2 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,

3 – Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Aşağıdaki durumlarda üyelik tarafımızdan iptal edilir; 

1 – Üye toplumsal kurallara aykırı bir şekilde ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,

2 – Sahtekârlık girişiminde bulunduysa,

3 – Sisteme veya Outletpratik.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa. 

Üye Güvenliği 

Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 

Farklı Adres 

Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür. Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde veya faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istediğiniz durumlarda

Ürün Yorumları 

Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.